ŘEKLI O MĚ

„Hanku jsme si pozvali jako hosta v rámci našeho školení na stres a jeho odbourání. Svou praktickou ukázkou jednoduchých cviků v kanceláři a s minimem pomůcek nás úplně dostala. Všechny její doporučené cviky jsme si prakticky vyzkoušeli, a musíme potvrdit, že jsou účinná a pro nás zásadní, aby nás v budoucnu ani záda, ani šíje nebo ostatní svaly namáhané naší kancelářskou prací tolik nebolela. Do kanceláře si právě doporučené pomůcky pořizujeme a těšíme se na každodenní procvičování s nimi. Díky profesionálnímu a laskavému přístupu Hanky také víme, že si ji určitě při nějaké podobné příležitosti opět pozveme!“
Pavel Tylichfinanční manažer, AV MEDIA SSC s.r.o.
„S programem workshopu jsme byly velmi spokojené – workshop byl dobře připravený jak to obsahové stránce (dostaly jsme hodně tipů a rad pro zdravé sezení), tak po stránce praktické (vyzkoušely jsme několik cvičení). Uvítaly jsme i názornou ukázku pomůcek ke zdravému sezení. Určitě můžeme workshop doporučit všem, kteří v práci většinu své pracovní doby sedí u počítače”
PhDr. Šteidlová PavlaPedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina
V naší společnosti mnoho kolegů bolí záda a celkově nám neprospívá sedavé zaměstnání. Oslovili jsme proto Hanku, která pro nás už několik měsíců vede firemní lekce jógy zacílené na zdravá záda. Za dobu, co na jógu docházíme, vnímáme nejenom naše osobní pokroky v jógové praxi, ale i pozitivní tělesné a duševní efekty. Hanka vede své lekce velmi příjemnou formou s ohledem na individualitu každého z nás. Naše skupina je různorodá, ale všichni hodnotíme Hančiny lekce výborně, vždy nás skvěle připraví do nového dne.
Petr Vařbuchtaobchodní manažer, IMOS develepment OPF
"Velice děkuji Hance, že zvedla ze židlí a rozhýbala mnohé kolegy. Její workshop je interaktivní, informace užitečné a srozumitelné, s opravdu důležitým praktickým přesahem díky ukázkám cviků, tipů a pomůcek do kanceláře. Mohu jen doporučit."
Hana Grabcovávedoucí personální konzultant, Veletrhy Brno, a.s.
„Hanka dokáže člověka skvěle uvést do světa jógy. Jsem začátečník, ale mám pocit, že pod Hančiným vedením bych si s jógou mohl rozumět.“
Vlastislav Auer team leader, CHAPS spol. s.r.o.
Spolupráci s Hankou můžu jen doporučit. Většina z nás se s jógou poprvé setkala až pod Hančiným vedením. Hanka lekcemi provádí LASKAVĚ A ZKUŠENĚ. Ceníme si toho, že kromě samotného cvičení (první půlka lekcí bývá vážně VÝZVA, a tak znělo i zadání z naší strany) nás Hanka provádí i ZKLIDŇUJÍCÍMI DECHOVÝMI TECHNIKAMI. Nikdy bych nevěřila, že způsob, jakým dýcháme, má takový vliv na to, jak se cítíme. Při cvičení Hanka dohlíží na to, abychom zapojili správné svaly a ZÁDA NEBOLELA. Skvělé jsou i její užitečné tipy, kde naše těla stlačit, kde uvolnit, kam se nadechnout, jak tělo v prostoru správně držet. Rozvíjí s námi jednu zásadní dovednost, aplikovatelnou i mimo jógovou podložku. A sice jak přepnout z režimu „AUTOPILOT“ na režim „TEĎ A TADY“. Jsme rádi, že můžeme zdraví a psychickou pohodu našich zaměstnanců podpořit tímto smysluplným způsobem.
Kamila JeřábkováHR manager, INTELEK spol. s r.o.
"Co mohu říci o člověku, který mě přivedl ke cvičení, ačkoliv jakékoliv cvičení z duše nenávidím? Kouzelnice! A jak byste pojmenovali osobu, která vám líbezným, milým hlasem sdělí, že to není to, co máte cvičit a je potřeba zabrat? A vy neváháte a dáte do toho ty poslední síly, co vám zbyly? Motivátorka? To taky, ale hlavně je to Hanka, která skvěle ovládá empatické myšlení, umí se vcítit do vašich pocitů, protože je taky dříve prožívala. Hanka to je, která vás pochválí i za tu hrůzu, co sami považujete za jógu. A vy se těšíte na další lekci. O realitě se přesvědčíte doma, když se odhodláte cvičit a přistihne vás osmnáctiletá dcera: „To je jako co? Jóga? Můžeme to natáčet na youtube a zbohatneme! Tu estrádu si nikdo nenechá ujít!“ Ale vy to stejně nevzdáte. Jak říkáme my od Ostravy, „Bo Hanka!“ V tom je asi obsaženo vše. Hani, děkuji!"
Jaroslav BílekVedoucí odboru marketingu a komunikace, Veletrhy Brno, a.s.
Lekce s Hankou jsou vážně skvělý. Hanka je vždy příjemně naladěná a tuto energii předává i nám. Zajímá se jak se máme, co nás zrovna pobolívá a je potřeba procvičit. I když se jedná o skupinovou lekci, snaží se ke každému přistupovat individuálně a to beru jako obrovské plus. Na každou lekci se moc těším a vždy se po ní cítím lépe.
Pavlína NezvalováCustomer Service, SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.
"Velice děkuji Hance za spolupráci. Zaměstnanci vnímají lekce jako milý benefit a zpestření běžného dne v kanceláři. Domluva je vždy bezproblémová a spolupráce funguje, jak má. Děkujeme!"
Hana MikulášováVedoucí personální konzultant, Veletrhy Brno, a.s.
Jóga pro zaměstnance je už několik let součástí naší firemní kultury. S Hankou spolupracujeme od r. 2019 . Hanka umí připravit lekci tak, aby protáhla a uvolnila těla kolegů, která trpí dlouhodobým sezením. Upraví cvičení podle jejich tělesných dispozic a pokročilosti. S kolegy oceňujeme, že lekce jsou zaměřeny primárně na zdravá záda a také to, že Hanka pohlídá správné provedení, aby si tělo neubližovalo. Shodli jsme se , že po lekcích jógy se cítíme svěže a uvolněně, a že pravidelná praxe jógy má pozitivní přesah i mimo naši kancelář.
Kateřina SanisloovaPersonální oddělení, CHAPS spol. s r.o.
"Hanča mi ukázala pro mě nový, dosud nepoznaný druh či směr fyzické aktivity. Její lekce jsou pro mě zklidněním celého těla i mysli. Čas, kdy zapomínám na starosti, věnuji se sama sobě, učím se naslouchat svému tělu, vnímat je a pomáhat mu napravovat, posilovat, uvolňovat všechno to, co po celý den v sedavém zaměstnání přetěžuji či naopak nepoužívám. Byť jsem začátečník, díky přístupu Hanky se cítím velmi spokojeně a dává mi pocit, že jsem fakt dobrá:-), Když nejsem schopná polohu / cvik udělat v daném rozsahu, hned najde jednodušší, nebo prostě jinou alternativu, abych ji zvládla. Velmi mi vyhovuje, že Hanča při lekcích stále mluví, trpělivě nám připomíná základní návyky při cvičení, na které člověk nevědomky zapomíná, soustředíc se na jiné pokyny. Také se mi moc líbí, že Hanča vnese do lekce nové cviky, polohy nebo rozšíří ty mně už známé. Lekce s ní jsou pro mě oázou pohody a příjemné, poklidné atmosféry. A velkým bonusem toho všeho je, že se učím zapojovat svaly, o kterých ani nevím, že mé tělo není po lekci unavené, ale naopak příjemně nastartované do nového dne."
Alena Dudováasistentka, Veletrhy Brno a.s.
Jógu pro zaměstnance jsme měli ve firmě už pár let před tím, než jsme začali s Hankou spolupracovat. Hanka těmto hodinám ale dala jiný směr, všechny cviky dokonale vysvětlí a vždy nás nastaví tak, aby provedení cviku bylo správné. Díky jejímu přístupu s ní může cvičit i těhotná žena, které nevhodné cviky upraví tak, aby byly pro tělo vyhovující. Na hodiny s Hankou se vždy moc těšíme :).
Barbora NývltováPersonalistka, CHF Facility, s.r.o.
"Jóga s Hankou je zastavení se v mém uspěchaném týdnu. Je to čas, který mám jen pro sebe, kdy vypnu hlavu. Hanka mi pozice upraví s ohledem na mé tělo a jeho možnosti, takže se po lekci cítím příjemně protažená a zregenerovaná. Bohužel nestíhám víc než jednu lekci týdně, ale i tak mají pravidelné lekce pozitivní účinky na moje zdraví a tělesnou flexibilitu. Nikdy bych nevěřila, jak těžké je udržet na podložce balanc na jedné noze!"
Alena Nejezováředitelka, ZFP Group, a.s.