Osvojte si ZDRAVÉ PRACOVNÍ NÁVYKY, TIPY A CVIKY pro sedavé zaměstnání.

Pracujete na HOME OFFICE nebo v kanceláři?

STÁHNĚTE SI zdarma eBOOK KANCELÁŘSKÉ DESATERO pro přesezená těla 

a dozvíte se tyto HODNOTNÉ INFORMACE

  • 10 užitečnýchi tipů pro přesezená těla včetně konkrétních CVIKŮ
  •  techniky ke ZVLÁDNUTÍ nadměrného STRESU
  • naučíte se OZDRAVIT vaši kancelářskou RUTINU
  • uvědomíte si PODCEŇOVANÉ, ale důležité detaily, díky kterým si při práci v sedě už nebudete ubližovat
  • dozvíte se tipy, jak si nové NÁVYKY lépe UKOTVIT

BONUS č. 1: 

KANELÁŘSKÉ DESATERO k vytištění VE FORMÁTU A4. Všechni tipy tak můžete mít na očích uceleně a aktivně je zařadit do vašeho pracovního dne.

BONUS č. 2:

CVIČEBNÍ VIDEO "7-MINUTOVKA NA ŽIDLI". Během sedmi minut rychle a zdravě protáhnete celé tělo, kdykoli si vyberete. Není nutné převlékat se do cvičebního.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Jaká OPATŘENÍ potřebujete udělat v LOŽNICI, abyste pocítili

ÚLEVU od bolesti v ZÁDECH.

BOLÍ vás ZA KRKEM a  bolest zad vás dlouhodobě LIMITUJE v práci?

STÁHNĚTE SI zdarma eBOOK TAJEMSTVÍ ZDRAVÉ ŠÍJE ZAČÍNÁ V LOŽNICI

a dozvíte se tyto HODNOTNÉ INFORMACE

  • jak správně umístíte polštář pod hlavu, ABY VAŠE ŠÍJE NETRPĚLA BOLESTÍ
  • jaká spánková poloha vám pomůže  ZREDUKOVAT VRÁSKY
  • jak pomocí polštáře UVOLNÍTE  BEDRA A ESÍČKA
  • jakých 13 věcí vám ZLEPŠÍ SPÁNEK

Jako DÁREK pro vás

VEČERNÍ MEDITACE PRO VÁŠ HLUBOKÝ SPÁNEK

Během 10 minut vás  provedu dechovým cvičením a účinnou technikou vizualizace. Vaše šíje a ramena se se zbaví nadměrného napětí a vy se uložíte ke spánku příjemně zrelaxovaní.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

KANCELÁŘSKÉ DESATERO pro přesezená těla - REFERENCE

Hanky ebook mě překvapil praktickými a časově nenáročnými tipy na uvolnění od hlavy až k patě. Nejvíce mě zaujaly oční a jazykové (ústní) cviky, které od té doby praktikuji a cítím se po nich o dost lépe.
Jana KlaudingerováNumeroložka
Hanky e-book považuji za úžasnou a velmi praktickou pomůcku. Cviky jsou velmi jednoduché, ale přitom účinné. Musím říci, že oceňuji dobrý nápad na shrnutí desatera na jeden list, který můžu mít pořád na očích. Všechny tipy a cviky jsem podle desatera zkusila. Až nyní chápu, proč jsem bývala v kanceláři tolik unavená a měla problémy se zády.
Blanka ŠtulíkováPrůvodkyně

TAJEMSTVÍ ZDRAVÉ ŠÍJE začíná v ložnici - REFERENCE

Včera jsem si stáhla tvůj eBook a musím ti napsat, že je fakt super! Od té doby, co jsem po rodičovské opět usedla na několik hodin denně k počítači, mě trápí bolest šíje a horní části zad. Cítím v této oblasti neustálé napětí, které občas vykompenzuju cvičením, ale dlouhodobě mi to nefunguje. Upravila jsem si místo k sezení podle tvých rad a teď se snažím ještě zapracovat na spánkové poloze. A to je oříšek! 😉 Jsem dlouholetý “břišní spáč”, ale už to prostě nejde. Ta bolest a ztuhlá šíje po ránu mě drtí. A tak trénuju spánek na boku. Už už jsem si chtěla koupit nějaký tvarovaný polštář, ale dám na tvou radu a pořídím si nějaký menší péřový. Skvěle v eBooku objasňuješ, jak má a nemá spánková poloha vypadat a na co všechno je důležité se zaměřit. A co mě teda dostalo, je tvoje závěrečná relaxace! Co se týče audiomeditací a relaxací, jsem vybíravá a jen tak mi někdo nesedne. Ty máš ale strašně příjemný hlas i intonaci a dokážeš opravdu navodit zklidnění. Skvěle jsem se uvolnila a při povolovaní čelistí i rozzívala, takže jsem měla pocit, že spánek se opravdu blíží. Uložila jsem si tě do telefonu a budu si tě pouštět pravidelně. 🙂 Díky moc za tvoji práci, je opravdu nápomocná a inspirující!"
Michaela Maláwww.mamapilates.cz
Hanky ebook je užitečným pomocníkem pro všechny, které trápí nebo trápily problémy s (nejen krční) páteří. Najdete v něm spoustu autorkou vyzkoušených rad, jak správně spát, aby vás šíje nebolela a abyste se ráno cítili odpočatí. Protože problémy s krční páteří řeším opakovaně, některé z Hančiných tipů už praktikuju a další určitě vyzkouším. Je to neuvěřitelné, ale opravdu to zabírá. Závěrečná meditace a Hanky příjemný hlas vás krásně zklidní.
Jarka Novákováwww.lotoscopywriting.cz
"Hančino téma se mnou jako s profesionální hudebnicí, která sedí 25 let se skloněnou hlavou u klavíru a také u počítače, velmi rezonuje. Díky eBooku jsem si uvědomila, jak bych měla správně spát na boku a zádech a jak uvolnit šíji. Rozhodně její tipy vyzkouším a těším se na Hančiny další počiny v této oblasti!"
Iva Rakováwww.ivarakova.cz